yebunu.com
ENYakınımda bul

Zeytinyağlı Yaprak Sarma (8 Adet)

Şehrimde en iyisini bul →
19 restoran tarandı
Özet
Zeytinyağlı Yaprak Sarma (8 Adet), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 19 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Zeytinyağlı Yaprak Sarma (8 Adet) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Piraye Caferumeli hisari, İstanbul 4.5%1002Kastamonu Pastırmacısısuadiye, İstanbul 4.4%603Çorbacıdyzİstanbul 4.2%384Kırıntı Cafe & Unlu Mamülleriornek, İstanbul 3.8%605Esse Mantıdenizkoskler, İstanbul 3.8%206Madame Şükrano Tatlı & Yaprak Sarmakoca sinan, Edirne 3.8%207KIRINTI FIRINcumhuriyet, İstanbul 3.7%57

En iyi Zeytinyağlı Yaprak Sarma (8 Adet) nerede?

İlçendeki en iyi Zeytinyağlı Yaprak Sarma (8 Adet) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy4 restoranİstanbul · Beylikdüzü2 restoranİstanbul · Avcılar2 restoranAnkara · Çankaya1 restoranEdirne · Merkez1 restoranİstanbul · Bakırköy1 restoranİstanbul · Beşiktaş1 restoranİstanbul · Çekmeköy1 restoranİstanbul · Ümraniye1 restoranİstanbul · Kartal1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranSivas · Merkez1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Zeytinyağlı Yaprak Sarma (8 Adet) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Piraye Cafe (İstanbul) öne çıkıyor.

Zeytinyağlı Yaprak Sarma (8 Adet) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler