yebunu.com
ENYakınımda bul

Yoğurtlu Portakallı Kurabiye

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 200₺
Özet
Yoğurtlu Portakallı Kurabiye, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 200₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Yoğurtlu Portakallı Kurabiye adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Hasfırın 1878cami, İstanbul 4.4%100

En iyi Yoğurtlu Portakallı Kurabiye nerede?

İlçendeki en iyi Yoğurtlu Portakallı Kurabiye adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Tuzla1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Yoğurtlu Portakallı Kurabiye kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~200₺.

Türkiye'de en iyi Yoğurtlu Portakallı Kurabiye nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Hasfırın 1878 (İstanbul) öne çıkıyor.

Yoğurtlu Portakallı Kurabiye fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler