Yaprak Sarma ( 350 gr.)
Şehrimde en iyisini bul →9 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 430₺
Özet
Yaprak Sarma ( 350 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 9 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 430₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Yaprak Sarma ( 350 gr.) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Ünlüce Gurme ve Mezeadnan kahveci, İstanbul★ 4.0%172Tarihi Osmanlı Pilavcısıosmangazi, İstanbul★ 4.0%33
En iyi Yaprak Sarma ( 350 gr.) nerede?
İlçendeki en iyi Yaprak Sarma ( 350 gr.) adreslerini karşılaştır.
Edirne · Merkez2 restoranAydın · İncirliova1 restoranİstanbul · Sultanbeyli1 restoranİstanbul · Kağıthane1 restoranİstanbul · Beylikdüzü1 restoranİstanbul · Şişli1 restoranAnkara · Etimesgut1 restoranİzmir · Bornova1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Yaprak Sarma ( 350 gr.) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~430₺.
Türkiye'de en iyi Yaprak Sarma ( 350 gr.) nerede?+
Yaprak Sarma ( 350 gr.) fiyatları nereden geliyor?+