yebunu.com
ENYakınımda bul

Yaprak Kanat Porsiyon

Şehrimde en iyisini bul →
221 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 500₺
Özet
Yaprak Kanat Porsiyon, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 221 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 500₺. En uygun şehir Batman (~360₺), en pahalı Samsun (~603₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda +%9 zam gözlendi.

Haziran460₺
Temmuz500₺+%9
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 192 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 500₺.

İstanbul500₺
İzmir585₺
Kocaeli500₺
Erzurum395₺
Samsun603₺
Aydın498₺
Batman360₺
Tekirdağ385₺
Kırıkkale500₺
Denizli600₺

Türkiye'de en beğenilen Yaprak Kanat Porsiyon adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Öz Tahir Usta 01İstanbul 4.7%672Közhaneabdurrahmangazi, İstanbul 4.6%563Öz Beyzade Restauranthurriyet, İstanbul 4.5%524Mur-Et Kasap & Steak Houseİstanbul 4.5%705Kanatçı Halitarnavutkoy merkez, İstanbul 4.5%476Kessap Et & İzgara & Dönerguzelyali, İstanbul 4.4%607Beykapısı Izgara Döner & Burgerbaris, İstanbul 4.4%838Kanatyenicamii, Aydın 4.3%339Plaza Kanatçısıİstanbul 4.3%5410Kuzudan Kasap Izgaraahmet yesevi, İstanbul 4.3%64

En iyi Yaprak Kanat Porsiyon nerede?

İlçendeki en iyi Yaprak Kanat Porsiyon adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Esenyurt21 restoranİstanbul · Beylikdüzü9 restoranİstanbul · Sancaktepe8 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa7 restoranİstanbul · Şişli7 restoranİstanbul · Çekmeköy7 restoranİstanbul · Küçükçekmece6 restoranİstanbul · Sultanbeyli6 restoranİstanbul · Tuzla6 restoranİstanbul · Arnavutköy5 restoranİstanbul · Kartal5 restoranİstanbul · Ümraniye5 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Yaprak Kanat Porsiyon kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~500₺. En uygun şehir Batman (~360₺), en pahalı Samsun (~603₺).

Türkiye'de en iyi Yaprak Kanat Porsiyon nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Öz Tahir Usta 01 (İstanbul) öne çıkıyor.

Yaprak Kanat Porsiyon fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler