Ustu Tavuk Doner
Şehrimde en iyisini bul →7.023 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 300₺
Özet
Ustu Tavuk Doner, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 7.023 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 300₺. En uygun şehir Isparta (~170₺), en pahalı Nevşehir (~385₺).
Paylaş
Fiyat trendi
Son 2 ayda −%7 indirim gözlendi.
Haziran322₺—
Temmuz300₺−%7
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 5412 restoran örneklemi).
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 300₺.
İstanbul320₺
Ankara300₺
İzmir300₺
Antalya300₺
Bursa260₺
Mersin312₺
Muğla325₺
Samsun300₺
Konya250₺
Trabzon250₺
Türkiye'de en beğenilen Ustu Tavuk Doner adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Mert Kızarmış Piliç & Dönertepeustu, İstanbul★ 4.9%1002Maxsi DönerAntalya★ 4.8%1003Maxsi DönerAntalya★ 4.8%1004Yörükoğulları Lokantacedidiye, Düzce★ 4.7%1005Pilavcı Kardeşleriskenderpasa, İstanbul★ 4.7%976Anadolu Et Lokantasıgevhernesibe, Kayseri★ 4.7%857Zeki Usta Dönerci & Pilavcımuratpasa, İstanbul★ 4.7%458Köylüm 33yusuf kilic, Mersin★ 4.7%29Damak Pide & Kebapkizilarik, Antalya★ 4.7%3210Zeynel Usta Döner & Köfte & Tostkasaplar, Balıkesir★ 4.7%62
En iyi Ustu Tavuk Doner nerede?
İlçendeki en iyi Ustu Tavuk Doner adreslerini karşılaştır.
Antalya · Muratpaşa169 restoranAnkara · Çankaya164 restoranİstanbul · Esenyurt129 restoranAnkara · Sincan122 restoranAntalya · Kepez122 restoranİstanbul · Ataşehir117 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa113 restoranMersin · Yenişehir112 restoranİstanbul · Bağcılar109 restoranİstanbul · Kağıthane109 restoranİstanbul · Kadıköy106 restoranİzmir · Karşıyaka98 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Ustu Tavuk Doner kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~300₺. En uygun şehir Isparta (~170₺), en pahalı Nevşehir (~385₺).
Türkiye'de en iyi Ustu Tavuk Doner nerede?+
Ustu Tavuk Doner fiyatları nereden geliyor?+