yebunu.com
ENYakınımda bul

Üçlü Hot Dog

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 370₺
Özet
Üçlü Hot Dog, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 370₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Üçlü Hot Dog adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Only Hot Dog, Ortahisarcumhuriyet, Trabzon 3.5%24

En iyi Üçlü Hot Dog nerede?

İlçendeki en iyi Üçlü Hot Dog adreslerini karşılaştır.

Trabzon · Ortahisar1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Üçlü Hot Dog kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~370₺.

Türkiye'de en iyi Üçlü Hot Dog nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Only Hot Dog, Ortahisar (Trabzon) öne çıkıyor.

Üçlü Hot Dog fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler