yebunu.com
ENYakınımda bul

Trendyol Özel

Şehrimde en iyisini bul →
2.366 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 380₺
Özet
Trendyol Özel, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2.366 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 380₺. En uygun şehir İstanbul (~380₺), en pahalı Antalya (~380₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 380₺.

İstanbul380₺
İzmir380₺
Antalya380₺

Türkiye'de en beğenilen Trendyol Özel adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Komagene Etsiz Çiğ Köftemimar sinan, Osmaniye 4.8%522Adile Sultan Ev Yemekleriasik veysel, İstanbul 4.8%633Boydi Dönerosmangazi, Kayseri 4.8%794Komagene Etsiz Çiğ Köfte, Yıldırımmehmet akif ersoy, Bursa 4.8%685Adile Sultan Ev Yemeklerimimaroba, İstanbul 4.7%576Komagene Etsiz Çiğ Köftezafer, İstanbul 4.7%547Komagene Etsiz Çiğ Köftekayabasi, Kırşehir 4.7%348Komagene Etsiz Çiğ Köftepasa alani, Balıkesir 4.7%489Komagene Etsiz Çiğ Köftehurriyet, İstanbul 4.7%5210Komagene Etsiz Çiğ Köfteturgut ozal, Ankara 4.7%81

En iyi Trendyol Özel nerede?

İlçendeki en iyi Trendyol Özel adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Şişli68 restoranAnkara · Çankaya48 restoranİstanbul · Güngören48 restoranİstanbul · Zeytinburnu45 restoranİstanbul · Ümraniye40 restoranİstanbul · Kadıköy39 restoranEskişehir · Tepebaşı39 restoranAnkara · Sincan38 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa37 restoranSakarya · Serdivan36 restoranİstanbul · Esenyurt35 restoranAnkara · Altındağ35 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Trendyol Özel kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~380₺. En uygun şehir İstanbul (~380₺), en pahalı Antalya (~380₺).

Türkiye'de en iyi Trendyol Özel nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Komagene Etsiz Çiğ Köfte (Osmaniye) öne çıkıyor.

Trendyol Özel fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler