yebunu.com
ENYakınımda bul

Tombik Susam Kaşarlı Poğaça

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 55₺
Özet
Tombik Susam Kaşarlı Poğaça, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 55₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Tombik Susam Kaşarlı Poğaça adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Simit City & Cafesukrupasa, Edirne 4.3%100

En iyi Tombik Susam Kaşarlı Poğaça nerede?

İlçendeki en iyi Tombik Susam Kaşarlı Poğaça adreslerini karşılaştır.

Edirne · Merkez1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Tombik Susam Kaşarlı Poğaça kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~55₺.

Türkiye'de en iyi Tombik Susam Kaşarlı Poğaça nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Simit City & Cafe (Edirne) öne çıkıyor.

Tombik Susam Kaşarlı Poğaça fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler