yebunu.com
ENYakınımda bul

Teriyaki Soslu Dana Etli Udon

Şehrimde en iyisini bul →
6 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 986₺
Özet
Teriyaki Soslu Dana Etli Udon, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 986₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Teriyaki Soslu Dana Etli Udon adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Noodle Pointdikilitas, İstanbul 4.4%100

En iyi Teriyaki Soslu Dana Etli Udon nerede?

İlçendeki en iyi Teriyaki Soslu Dana Etli Udon adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Bakırköy2 restoranAnkara · Etimesgut1 restoranİstanbul · Kağıthane1 restoranİstanbul · Üsküdar1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Teriyaki Soslu Dana Etli Udon kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~986₺.

Türkiye'de en iyi Teriyaki Soslu Dana Etli Udon nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Noodle Point (İstanbul) öne çıkıyor.

Teriyaki Soslu Dana Etli Udon fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler