Tavuş Şiş Dürüm
Şehrimde en iyisini bul →5 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 420₺
Özet
Tavuş Şiş Dürüm, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 5 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 420₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Tavuş Şiş Dürüm adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Tavuş Şiş Dürüm nerede?
İlçendeki en iyi Tavuş Şiş Dürüm adreslerini karşılaştır.
Ankara · Sincan2 restoranAnkara · Keçiören1 restoranKocaeli · Kartepe1 restoranİstanbul · Esenyurt1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Tavuş Şiş Dürüm kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~420₺.
Türkiye'de en iyi Tavuş Şiş Dürüm nerede?+
Tavuş Şiş Dürüm fiyatları nereden geliyor?+