yebunu.com
ENYakınımda bul

Tavuklu Nohutlu Jumbo

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 360₺
Özet
Tavuklu Nohutlu Jumbo, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 360₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Tavuklu Nohutlu Jumbo adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Pilavüsbati, İstanbul 4.3%61

En iyi Tavuklu Nohutlu Jumbo nerede?

İlçendeki en iyi Tavuklu Nohutlu Jumbo adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Pendik1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Tavuklu Nohutlu Jumbo kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~360₺.

Türkiye'de en iyi Tavuklu Nohutlu Jumbo nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Pilavüs (İstanbul) öne çıkıyor.

Tavuklu Nohutlu Jumbo fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler