yebunu.com
ENYakınımda bul

Tavuk Soteli Lunka Bowl

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Tavuk Soteli Lunka Bowl, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Tavuk Soteli Lunka Bowl adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Sote Lunka, Bayraklıadalet, İzmir 4.3%48

En iyi Tavuk Soteli Lunka Bowl nerede?

İlçendeki en iyi Tavuk Soteli Lunka Bowl adreslerini karşılaştır.

İzmir · Bayraklı1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Tavuk Soteli Lunka Bowl nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Sote Lunka, Bayraklı (İzmir) öne çıkıyor.

Tavuk Soteli Lunka Bowl fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler