yebunu.com
ENYakınımda bul

Tavuk Döner (Large) HATAY USULÜ

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 210₺
Özet
Tavuk Döner (Large) HATAY USULÜ, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 210₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Tavuk Döner (Large) HATAY USULÜ adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Mayonez Dönermalazgirt, Ankara 3.4%21

En iyi Tavuk Döner (Large) HATAY USULÜ nerede?

İlçendeki en iyi Tavuk Döner (Large) HATAY USULÜ adreslerini karşılaştır.

Ankara · Sincan1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Tavuk Döner (Large) HATAY USULÜ kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~210₺.

Türkiye'de en iyi Tavuk Döner (Large) HATAY USULÜ nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Mayonez Döner (Ankara) öne çıkıyor.

Tavuk Döner (Large) HATAY USULÜ fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler