yebunu.com
ENYakınımda bul

Tavuk Döner Dürüm (Tam)

Şehrimde en iyisini bul →
8 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 250₺
Özet
Tavuk Döner Dürüm (Tam), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 8 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 250₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Tavuk Döner Dürüm (Tam) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Şark Sofrasıyesildere, Hakkari 3.6%0

En iyi Tavuk Döner Dürüm (Tam) nerede?

İlçendeki en iyi Tavuk Döner Dürüm (Tam) adreslerini karşılaştır.

Mardin · Artuklu1 restoranSivas · Merkez1 restoranBursa · Yıldırım1 restoranİstanbul · Esenyurt1 restoranİstanbul · Başakşehir1 restoranİstanbul · Arnavutköy1 restoranHakkari · Yüksekova1 restoranİstanbul · Tuzla1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Tavuk Döner Dürüm (Tam) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~250₺.

Türkiye'de en iyi Tavuk Döner Dürüm (Tam) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Şark Sofrası (Hakkari) öne çıkıyor.

Tavuk Döner Dürüm (Tam) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler