Tavada Acı Soslu Tavuk
Şehrimde en iyisini bul →5 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 400₺
Özet
Tavada Acı Soslu Tavuk, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 5 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 400₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Tavada Acı Soslu Tavuk adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Tavada Acı Soslu Tavuk nerede?
İlçendeki en iyi Tavada Acı Soslu Tavuk adreslerini karşılaştır.
Antalya · Muratpaşa2 restoranKütahya · Tavşanlı1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranİstanbul · Maltepe1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Tavada Acı Soslu Tavuk kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~400₺.
Türkiye'de en iyi Tavada Acı Soslu Tavuk nerede?+
Tavada Acı Soslu Tavuk fiyatları nereden geliyor?+