yebunu.com
ENYakınımda bul

Tam Ekmek Klasik Kokoreç

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 850₺
Özet
Tam Ekmek Klasik Kokoreç, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 850₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Tam Ekmek Klasik Kokoreç adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Bosna Kokoreç Dünyasıadil, İstanbul 4.2%75

En iyi Tam Ekmek Klasik Kokoreç nerede?

İlçendeki en iyi Tam Ekmek Klasik Kokoreç adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Sultanbeyli1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Tam Ekmek Klasik Kokoreç kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~850₺.

Türkiye'de en iyi Tam Ekmek Klasik Kokoreç nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Bosna Kokoreç Dünyası (İstanbul) öne çıkıyor.

Tam Ekmek Klasik Kokoreç fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler