yebunu.com
ENYakınımda bul

Sunny Waffle

Şehrimde en iyisini bul →
9 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 430₺
Özet
Sunny Waffle, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 9 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 430₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Sunny Waffle adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Edem Çıtır Wafflemehmetcik, Denizli 4.2%20

En iyi Sunny Waffle nerede?

İlçendeki en iyi Sunny Waffle adreslerini karşılaştır.

Konya · Akşehir2 restoranİzmir · Ödemiş1 restoranİzmir · Bayraklı1 restoranİzmir · Seferihisar1 restoranİzmir · Narlıdere1 restoranManisa · Yunusemre1 restoranDenizli · Merkezefendi1 restoranİstanbul · Zeytinburnu1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Sunny Waffle kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~430₺.

Türkiye'de en iyi Sunny Waffle nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Edem Çıtır Waffle (Denizli) öne çıkıyor.

Sunny Waffle fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler