yebunu.com
ENYakınımda bul

Su Böreği Peynirli (0.5 Kg.)

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı
Özet
Su Böreği Peynirli (0.5 Kg.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Su Böreği Peynirli (0.5 Kg.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Eba Pastanesiomer nasuhi bilmen, Erzurum 4.4%572Nur Pastanesi, Kepezulus, Antalya 3.2%19

En iyi Su Böreği Peynirli (0.5 Kg.) nerede?

İlçendeki en iyi Su Böreği Peynirli (0.5 Kg.) adreslerini karşılaştır.

Antalya · Kepez1 restoranErzurum · Yakutiye1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Su Böreği Peynirli (0.5 Kg.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Eba Pastanesi (Erzurum) öne çıkıyor.

Su Böreği Peynirli (0.5 Kg.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler