yebunu.com
ENYakınımda bul

Strips (Kemiksiz) (Adet)

Şehrimde en iyisini bul →
5 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 100₺
Özet
Strips (Kemiksiz) (Adet), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 5 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 100₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Strips (Kemiksiz) (Adet) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Chickers Didimcamlik, Aydın 4.0%50

En iyi Strips (Kemiksiz) (Adet) nerede?

İlçendeki en iyi Strips (Kemiksiz) (Adet) adreslerini karşılaştır.

Aydın · Didim2 restoranİzmir · Çiğli1 restoranManisa · Soma1 restoranAnkara · Polatlı1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Strips (Kemiksiz) (Adet) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~100₺.

Türkiye'de en iyi Strips (Kemiksiz) (Adet) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Chickers Didim (Aydın) öne çıkıyor.

Strips (Kemiksiz) (Adet) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler