yebunu.com
ENYakınımda bul

Star Kurabiye (250 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 250₺
Özet
Star Kurabiye (250 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 250₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Star Kurabiye (250 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1My Luscious Profiterol & Waffle & Dondurmaİstanbul 4.5%88

En iyi Star Kurabiye (250 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Star Kurabiye (250 gr.) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Sarıyer1 restoranİzmir · Konak1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Star Kurabiye (250 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~250₺.

Türkiye'de en iyi Star Kurabiye (250 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde My Luscious Profiterol & Waffle & Dondurma (İstanbul) öne çıkıyor.

Star Kurabiye (250 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler