Speşl Roll
Şehrimde en iyisini bul →1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 420₺
Özet
Speşl Roll, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 420₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Speşl Roll adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Speşl Roll nerede?
İlçendeki en iyi Speşl Roll adreslerini karşılaştır.
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Speşl Roll kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~420₺.
Türkiye'de en iyi Speşl Roll nerede?+
Speşl Roll fiyatları nereden geliyor?+
Popüler bölgeler