yebunu.com
ENYakınımda bul

Special Huri Tatlısı

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Special Huri Tatlısı, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Special Huri Tatlısı adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Beyoğlu 34 Çikolata & Kahveİstanbul 4.4%100

En iyi Special Huri Tatlısı nerede?

İlçendeki en iyi Special Huri Tatlısı adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Başakşehir1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Special Huri Tatlısı nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Beyoğlu 34 Çikolata & Kahve (İstanbul) öne çıkıyor.

Special Huri Tatlısı fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler