yebunu.com
ENYakınımda bul

Sous Vide Tavuk Sandviç

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Sous Vide Tavuk Sandviç, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Sous Vide Tavuk Sandviç adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Lancheria Sandwich & Nataİzmir 4.4%100

En iyi Sous Vide Tavuk Sandviç nerede?

İlçendeki en iyi Sous Vide Tavuk Sandviç adreslerini karşılaştır.

İzmir · Konak1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Sous Vide Tavuk Sandviç nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Lancheria Sandwich & Nata (İzmir) öne çıkıyor.

Sous Vide Tavuk Sandviç fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler