yebunu.com
ENYakınımda bul

Soslu Tavuk Pirzola

Şehrimde en iyisini bul →
237 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 480₺
Özet
Soslu Tavuk Pirzola, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 237 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 480₺. En uygun şehir Rize (~460₺), en pahalı Kayseri (~480₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda −%9 indirim gözlendi.

Haziran530₺
Temmuz480₺−%9
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 261 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 480₺.

İstanbul480₺
Ankara480₺
İzmir480₺
Antalya480₺
Kayseri480₺
Rize460₺

Türkiye'de en beğenilen Soslu Tavuk Pirzola adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Emre Ev Yemeklerimansuroglu, İzmir 4.5%672Dolu Dolu Tavukkocasinan merkez, İstanbul 4.4%1003Dolu Dolu Tavukistiklal, Sakarya 4.4%1004Dolu Dolu Tavukmerkez, İstanbul 4.3%195Pilavcı'zadeertugrulgazi, Ankara 4.3%256Dolu Dolu Tavukmanavkuyu, İzmir 4.2%97Dolu Dolu Tavuk, Karabağlarkazim karabekir, İzmir 4.2%578No. 63 Cafer Usta, Esenyurtucevler, İstanbul 4.1%579Ev Tadındasariyer merkez, İstanbul 4.0%6710Homini Mutfakeksioglu, İstanbul 3.9%80

En iyi Soslu Tavuk Pirzola nerede?

İlçendeki en iyi Soslu Tavuk Pirzola adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Sarıyer18 restoranİstanbul · Kağıthane13 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa12 restoranİzmir · Bayraklı10 restoranİstanbul · Bağcılar9 restoranİstanbul · Kadıköy9 restoranAnkara · Çankaya7 restoranİstanbul · Çekmeköy7 restoranİstanbul · Tuzla7 restoranİstanbul · Kartal6 restoranAntalya · Muratpaşa6 restoranİzmir · Çiğli5 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Soslu Tavuk Pirzola kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~480₺. En uygun şehir Rize (~460₺), en pahalı Kayseri (~480₺).

Türkiye'de en iyi Soslu Tavuk Pirzola nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Emre Ev Yemekleri (İzmir) öne çıkıyor.

Soslu Tavuk Pirzola fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler