yebunu.com
ENYakınımda bul

Somon Burger

Şehrimde en iyisini bul →
36 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 599₺
Özet
Somon Burger, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 36 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 599₺. En uygun şehir Sakarya (~512₺), en pahalı Tekirdağ (~716₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 599₺.

İstanbul654₺
Sakarya512₺
Tekirdağ716₺

Türkiye'de en beğenilen Somon Burger adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1I Love Fish19 mayis cevahir avm, İstanbul 3.7%522Dardenia Fish & Sushicaddebostan, İstanbul 3.6%03I Love Fishacibadem, İstanbul 3.5%36

En iyi Somon Burger nerede?

İlçendeki en iyi Somon Burger adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy7 restoranİstanbul · Şişli4 restoranİstanbul · Üsküdar2 restoranAnkara · Çankaya2 restoranSakarya · Erenler2 restoranTekirdağ · Çorlu2 restoranAntalya · Alanya2 restoranBalıkesir · Ayvalık1 restoranSakarya · Adapazarı1 restoranİzmir · Karşıyaka1 restoranTekirdağ · Çerkezköy1 restoranSakarya · Serdivan1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Somon Burger kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~599₺. En uygun şehir Sakarya (~512₺), en pahalı Tekirdağ (~716₺).

Türkiye'de en iyi Somon Burger nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde I Love Fish (İstanbul) öne çıkıyor.

Somon Burger fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler