Sirius Sandviç
Şehrimde en iyisini bul →4 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 305₺
Özet
Sirius Sandviç, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 4 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 305₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Sirius Sandviç adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Sirius Breakfast & Launchseyyid omer, İstanbul★ 4.8%592Sirius Kahvaltı & Sandwichseyyid omer, İstanbul★ 4.4%100
En iyi Sirius Sandviç nerede?
İlçendeki en iyi Sirius Sandviç adreslerini karşılaştır.
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Sirius Sandviç kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~305₺.
Türkiye'de en iyi Sirius Sandviç nerede?+
Sirius Sandviç fiyatları nereden geliyor?+
Popüler bölgeler