yebunu.com
ENYakınımda bul

Sıcak Salata (250 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Sıcak Salata (250 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Sıcak Salata (250 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Yusuf Balıkçılıkyenisehir, İstanbul 4.5%25

En iyi Sıcak Salata (250 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Sıcak Salata (250 gr.) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Ümraniye1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Sıcak Salata (250 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Yusuf Balıkçılık (İstanbul) öne çıkıyor.

Sıcak Salata (250 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler