yebunu.com
ENYakınımda bul

Seyyar Usulü Midye ( Klasik )

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Seyyar Usulü Midye ( Klasik ), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Seyyar Usulü Midye ( Klasik ) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Midyeci Yasinalikahya fatih, Kocaeli 2.9%15

En iyi Seyyar Usulü Midye ( Klasik ) nerede?

İlçendeki en iyi Seyyar Usulü Midye ( Klasik ) adreslerini karşılaştır.

Kocaeli · İzmit1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Seyyar Usulü Midye ( Klasik ) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Midyeci Yasin (Kocaeli) öne çıkıyor.

Seyyar Usulü Midye ( Klasik ) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler