yebunu.com
ENYakınımda bul

Sebzeli Takos

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı
Özet
Sebzeli Takos, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Sebzeli Takos adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Pasta Velintabosna hersek, Konya 4.3%41

En iyi Sebzeli Takos nerede?

İlçendeki en iyi Sebzeli Takos adreslerini karşılaştır.

Konya · Selçuklu2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Sebzeli Takos nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Pasta Velinta (Konya) öne çıkıyor.

Sebzeli Takos fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler