yebunu.com
ENYakınımda bul

San Sebastian Cheesecake (150 gr)

Şehrimde en iyisini bul →
3 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 300₺
Özet
San Sebastian Cheesecake (150 gr), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 3 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 300₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen San Sebastian Cheesecake (150 gr) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1İcemar Dondurmasogutlu cesme, İstanbul 2.9%20

En iyi San Sebastian Cheesecake (150 gr) nerede?

İlçendeki en iyi San Sebastian Cheesecake (150 gr) adreslerini karşılaştır.

Aydın · İncirliova1 restoranİstanbul · Küçükçekmece1 restoranİstanbul · Bağcılar1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon San Sebastian Cheesecake (150 gr) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~300₺.

Türkiye'de en iyi San Sebastian Cheesecake (150 gr) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde İcemar Dondurma (İstanbul) öne çıkıyor.

San Sebastian Cheesecake (150 gr) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler