yebunu.com
ENYakınımda bul

Salça Sucuk Tost

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 345₺
Özet
Salça Sucuk Tost, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 345₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Salça Sucuk Tost adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Köşe Dükkan & Sandviçİzmir 4.5%100

En iyi Salça Sucuk Tost nerede?

İlçendeki en iyi Salça Sucuk Tost adreslerini karşılaştır.

İzmir · Karşıyaka1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Salça Sucuk Tost kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~345₺.

Türkiye'de en iyi Salça Sucuk Tost nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Köşe Dükkan & Sandviç (İzmir) öne çıkıyor.

Salça Sucuk Tost fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler