Sade & Kakaolu Dondurma (500 Gr.)
Şehrimde en iyisini bul →58 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 400₺
Özet
Sade & Kakaolu Dondurma (500 Gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 58 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 400₺. En uygun şehir İstanbul (~271₺), en pahalı Trabzon (~350₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 400₺.
Türkiye'de en beğenilen Sade & Kakaolu Dondurma (500 Gr.) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Sade & Kakaolu Dondurma (500 Gr.) nerede?
İlçendeki en iyi Sade & Kakaolu Dondurma (500 Gr.) adreslerini karşılaştır.
İzmir · Buca7 restoranTrabzon · Ortahisar4 restoranIsparta · Merkez3 restoranİzmir · Karabağlar2 restoranKaraman · Merkez2 restoranAdana · Ceyhan2 restoranAntalya · Kepez2 restoranİzmir · Karşıyaka2 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa2 restoranİstanbul · Şişli2 restoranİstanbul · Güngören2 restoranAntalya · Alanya1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Sade & Kakaolu Dondurma (500 Gr.) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~400₺. En uygun şehir İstanbul (~271₺), en pahalı Trabzon (~350₺).
Türkiye'de en iyi Sade & Kakaolu Dondurma (500 Gr.) nerede?+
Sade & Kakaolu Dondurma (500 Gr.) fiyatları nereden geliyor?+