Sade İrmik Helvası (Dondurmasız)
Şehrimde en iyisini bul →140 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 215₺
Özet
Sade İrmik Helvası (Dondurmasız), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 140 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 215₺. En uygun şehir İzmir (~204₺), en pahalı Antalya (~249₺).
Paylaş
Fiyat trendi
Son 2 ayda +%8 zam gözlendi.
Haziran200₺—
Temmuz215₺+%8
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 113 restoran örneklemi).
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 215₺.
Türkiye'de en beğenilen Sade İrmik Helvası (Dondurmasız) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Helvacı Yakub Efendiİstanbul★ 4.7%652Helvacı Ali 1900arnavutkoy merkez, İstanbul★ 4.4%1003Helvacı Ali 1900baglarbasi, İstanbul★ 4.4%504Helvacı Ali 1900caglayan, İstanbul★ 4.3%565Helvacı Ali 1900yenidogan, İstanbul★ 4.3%06Helvacı Ali 1900abdi ipekci, Kocaeli★ 4.3%467Helvacı Ali 1900ornek, İstanbul★ 4.2%628Helvacı Ali, Kadıköyacibadem, İstanbul★ 4.2%809Helvacı Ali 1900emniyet evleri, İstanbul★ 4.2%4510Helvacı Ali 1900duatepe, İstanbul★ 4.2%40
En iyi Sade İrmik Helvası (Dondurmasız) nerede?
İlçendeki en iyi Sade İrmik Helvası (Dondurmasız) adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Gaziosmanpaşa5 restoranİzmir · Bornova4 restoranAnkara · Çankaya4 restoranİstanbul · Şişli4 restoranAntalya · Muratpaşa3 restoranİstanbul · Zeytinburnu3 restoranİstanbul · Kadıköy3 restoranİstanbul · Fatih3 restoranİstanbul · Kağıthane3 restoranİzmir · Karşıyaka3 restoranBursa · Osmangazi3 restoranİstanbul · Tuzla3 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Sade İrmik Helvası (Dondurmasız) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~215₺. En uygun şehir İzmir (~204₺), en pahalı Antalya (~249₺).
Türkiye'de en iyi Sade İrmik Helvası (Dondurmasız) nerede?+
Sade İrmik Helvası (Dondurmasız) fiyatları nereden geliyor?+