Rocket Science
Şehrimde en iyisini bul →1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 350₺
Özet
Rocket Science, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 350₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Rocket Science adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Rocket Science nerede?
İlçendeki en iyi Rocket Science adreslerini karşılaştır.
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Rocket Science kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~350₺.
Türkiye'de en iyi Rocket Science nerede?+
Rocket Science fiyatları nereden geliyor?+
Popüler bölgeler