yebunu.com
ENYakınımda bul

Pizza Karışık (32 cm.)

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 900₺
Özet
Pizza Karışık (32 cm.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 900₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Pizza Karışık (32 cm.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Via Roma Pizzeria & Pastayenikoy, Muğla 4.5%100

En iyi Pizza Karışık (32 cm.) nerede?

İlçendeki en iyi Pizza Karışık (32 cm.) adreslerini karşılaştır.

Muğla · Bodrum1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Pizza Karışık (32 cm.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~900₺.

Türkiye'de en iyi Pizza Karışık (32 cm.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Via Roma Pizzeria & Pasta (Muğla) öne çıkıyor.

Pizza Karışık (32 cm.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler