yebunu.com
ENYakınımda bul

Pizza Della Casa

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 370₺
Özet
Pizza Della Casa, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 370₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Pizza Della Casa adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Balgöç Pizza Cafe House, Nilüferkurtulus, Bursa 4.1%0

En iyi Pizza Della Casa nerede?

İlçendeki en iyi Pizza Della Casa adreslerini karşılaştır.

Bursa · Nilüfer2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Pizza Della Casa kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~370₺.

Türkiye'de en iyi Pizza Della Casa nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Balgöç Pizza Cafe House, Nilüfer (Bursa) öne çıkıyor.

Pizza Della Casa fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler