yebunu.com
ENYakınımda bul

Pilav Üstü Körili Tavuk (Double)

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 184₺
Özet
Pilav Üstü Körili Tavuk (Double), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 184₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Pilav Üstü Körili Tavuk (Double) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Pilavcı Dünyasısirinevler, İstanbul 4.2%36

En iyi Pilav Üstü Körili Tavuk (Double) nerede?

İlçendeki en iyi Pilav Üstü Körili Tavuk (Double) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Pendik1 restoranİstanbul · Güngören1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Pilav Üstü Körili Tavuk (Double) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~184₺.

Türkiye'de en iyi Pilav Üstü Körili Tavuk (Double) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Pilavcı Dünyası (İstanbul) öne çıkıyor.

Pilav Üstü Körili Tavuk (Double) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler