yebunu.com
ENYakınımda bul

Pilav Üstü Karışık Izgara (Yarım)

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 329₺
Özet
Pilav Üstü Karışık Izgara (Yarım), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 329₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Pilav Üstü Karışık Izgara (Yarım) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Arda Köfte & Çorba1 murat, Edirne 4.2%56

En iyi Pilav Üstü Karışık Izgara (Yarım) nerede?

İlçendeki en iyi Pilav Üstü Karışık Izgara (Yarım) adreslerini karşılaştır.

Edirne · Merkez2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Pilav Üstü Karışık Izgara (Yarım) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~329₺.

Türkiye'de en iyi Pilav Üstü Karışık Izgara (Yarım) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Arda Köfte & Çorba (Edirne) öne çıkıyor.

Pilav Üstü Karışık Izgara (Yarım) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler