Peynirli Künefe (2-3 Kişilik)
Şehrimde en iyisini bul →17 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 760₺
Özet
Peynirli Künefe (2-3 Kişilik), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 17 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 760₺. En uygun şehir İzmir (~760₺), en pahalı İstanbul (~1.000₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 760₺.
Türkiye'de en beğenilen Peynirli Künefe (2-3 Kişilik) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Şef Baklavaları Gaziantepdemirkapi, İstanbul★ 4.7%552DOĞA KÜNEFEatakent, Şanlıurfa★ 4.4%503Künefezadeİzmir★ 4.2%834Künefezade Şefler, Çiğliatasehir, İzmir★ 4.1%17
En iyi Peynirli Künefe (2-3 Kişilik) nerede?
İlçendeki en iyi Peynirli Künefe (2-3 Kişilik) adreslerini karşılaştır.
İzmir · Karşıyaka3 restoranİzmir · Konak2 restoranİzmir · Bornova2 restoranİzmir · Bayraklı1 restoranİzmir · Buca1 restoranÇanakkale · Merkez1 restoranAntalya · Kepez1 restoranİstanbul · Başakşehir1 restoranİstanbul · Bağcılar1 restoranİstanbul · Ümraniye1 restoranŞanlıurfa · Karaköprü1 restoranİstanbul · Güngören1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Peynirli Künefe (2-3 Kişilik) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~760₺. En uygun şehir İzmir (~760₺), en pahalı İstanbul (~1.000₺).
Türkiye'de en iyi Peynirli Künefe (2-3 Kişilik) nerede?+
Peynirli Künefe (2-3 Kişilik) fiyatları nereden geliyor?+