Patoslu Çiğ Köfte Dürüm
Şehrimde en iyisini bul →45 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 173₺
Özet
Patoslu Çiğ Köfte Dürüm, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 45 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 173₺. En uygun şehir Ankara (~163₺), en pahalı İstanbul (~176₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 173₺.
Türkiye'de en beğenilen Patoslu Çiğ Köfte Dürüm adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Çiğ Köfteci Saitbaglar, Sakarya★ 4.5%502Zarif Çiğ Köftekayabasi, İstanbul★ 4.4%833Meşhur Adıyaman Çiğ Köfteci Abdullah Usta, Merkezyenidogan, Kütahya★ 4.3%574Çiğ Köfteci Abdullah Ustafuatpasa, Kütahya★ 3.9%20
En iyi Patoslu Çiğ Köfte Dürüm nerede?
İlçendeki en iyi Patoslu Çiğ Köfte Dürüm adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Fatih5 restoranKütahya · Merkez5 restoranTrabzon · Ortahisar3 restoranAnkara · Çankaya2 restoranİstanbul · Arnavutköy2 restoranAnkara · Etimesgut2 restoranTokat · Merkez2 restoranSakarya · Erenler2 restoranİstanbul · Ümraniye2 restoranİstanbul · Üsküdar2 restoranİstanbul · Güngören2 restoranİstanbul · Başakşehir2 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Patoslu Çiğ Köfte Dürüm kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~173₺. En uygun şehir Ankara (~163₺), en pahalı İstanbul (~176₺).
Türkiye'de en iyi Patoslu Çiğ Köfte Dürüm nerede?+
Patoslu Çiğ Köfte Dürüm fiyatları nereden geliyor?+