yebunu.com
ENYakınımda bul

Patlıcanlı Göçmen Böreği

Şehrimde en iyisini bul →
4 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 295₺
Özet
Patlıcanlı Göçmen Böreği, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 4 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 295₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Patlıcanlı Göçmen Böreği adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Göçmen Börekçisiyenisehir, İstanbul 4.0%412Göçmen Börekçisiyeni mahalle, İzmir 3.7%14

En iyi Patlıcanlı Göçmen Böreği nerede?

İlçendeki en iyi Patlıcanlı Göçmen Böreği adreslerini karşılaştır.

İzmir · Çiğli1 restoranİstanbul · Sultanbeyli1 restoranİzmir · Karşıyaka1 restoranİstanbul · Tuzla1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Patlıcanlı Göçmen Böreği kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~295₺.

Türkiye'de en iyi Patlıcanlı Göçmen Böreği nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Göçmen Börekçisi (İstanbul) öne çıkıyor.

Patlıcanlı Göçmen Böreği fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler