yebunu.com
ENYakınımda bul

Patlıcanlı Ev Böreği (1 porsiyon)

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 250₺
Özet
Patlıcanlı Ev Böreği (1 porsiyon), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 250₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Patlıcanlı Ev Böreği (1 porsiyon) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Boşnak Cafe & Pastane, Kartalyali, İstanbul 4.1%63

En iyi Patlıcanlı Ev Böreği (1 porsiyon) nerede?

İlçendeki en iyi Patlıcanlı Ev Böreği (1 porsiyon) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kartal1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Patlıcanlı Ev Böreği (1 porsiyon) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~250₺.

Türkiye'de en iyi Patlıcanlı Ev Böreği (1 porsiyon) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Boşnak Cafe & Pastane, Kartal (İstanbul) öne çıkıyor.

Patlıcanlı Ev Böreği (1 porsiyon) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler