yebunu.com
ENYakınımda bul

Patatesli Kaşarlı Çi Börek (2 Adet)

Şehrimde en iyisini bul →
14 restoran tarandı
Özet
Patatesli Kaşarlı Çi Börek (2 Adet), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 14 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Patatesli Kaşarlı Çi Börek (2 Adet) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Pişi Pişi Pankekzumrutevler, İstanbul 4.5%712Pişi Pişi Pankekİstanbul 4.4%83

En iyi Patatesli Kaşarlı Çi Börek (2 Adet) nerede?

İlçendeki en iyi Patatesli Kaşarlı Çi Börek (2 Adet) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy4 restoranİstanbul · Bahçelievler1 restoranİstanbul · Kağıthane1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranİstanbul · Pendik1 restoranAntalya · Konyaaltı1 restoranİstanbul · Esenyurt1 restoranİstanbul · Üsküdar1 restoranİstanbul · Maltepe1 restoranİstanbul · Ümraniye1 restoranİzmir · Balçova1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Patatesli Kaşarlı Çi Börek (2 Adet) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Pişi Pişi Pankek (İstanbul) öne çıkıyor.

Patatesli Kaşarlı Çi Börek (2 Adet) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler