yebunu.com
ENYakınımda bul

Pastırmalı Kaşarlı Pide (Açık)

Şehrimde en iyisini bul →
129 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 551₺
Özet
Pastırmalı Kaşarlı Pide (Açık), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 129 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 551₺. En uygun şehir Bursa (~305₺), en pahalı İstanbul (~575₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda −%3 indirim gözlendi.

Haziran565₺
Temmuz550₺−%3
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 149 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 551₺.

İstanbul575₺
Samsun485₺
Bursa305₺

Türkiye'de en beğenilen Pastırmalı Kaşarlı Pide (Açık) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Ada Yöresel Samsun Pide Evimehmet akif, İstanbul 4.7%352Ba & Na Bafra & Nazilli Pidecisiistasyon, İstanbul 4.6%203Ada Pidegoztepe, İstanbul 4.5%534Bafra Pidesi Kurtköyyenisehir, İstanbul 4.4%675Antep Çıtır Pide & Kebaphasanpasa, İstanbul 4.2%186Tadı Bafrafeyzullah, İstanbul 4.2%697Hasköyüm Pidecisidumlupinar, Bursa 4.2%228Tarihi Samsun Pidesiuluonder, Eskişehir 4.2%149Yerinde Pidesuadiye, İstanbul 4.1%6810Damla Piderasimpasa, İstanbul 3.9%20

En iyi Pastırmalı Kaşarlı Pide (Açık) nerede?

İlçendeki en iyi Pastırmalı Kaşarlı Pide (Açık) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy16 restoranİstanbul · Ataşehir15 restoranİstanbul · Kağıthane10 restoranSamsun · İlkadım9 restoranİstanbul · Maltepe6 restoranSamsun · Atakum5 restoranİstanbul · Sarıyer5 restoranBursa · Osmangazi4 restoranSamsun · Çarşamba4 restoranİstanbul · Çekmeköy4 restoranİstanbul · Beylikdüzü4 restoranAnkara · Çankaya3 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Pastırmalı Kaşarlı Pide (Açık) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~551₺. En uygun şehir Bursa (~305₺), en pahalı İstanbul (~575₺).

Türkiye'de en iyi Pastırmalı Kaşarlı Pide (Açık) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Ada Yöresel Samsun Pide Evi (İstanbul) öne çıkıyor.

Pastırmalı Kaşarlı Pide (Açık) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler