Pastırma Menü
Şehrimde en iyisini bul →7 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 530₺
Özet
Pastırma Menü, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 7 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 530₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Pastırma Menü adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Pastırma Menü nerede?
İlçendeki en iyi Pastırma Menü adreslerini karşılaştır.
Ankara · Çankaya2 restoranTekirdağ · Muratlı1 restoranAntalya · Kepez1 restoranİzmir · Balçova1 restoranKocaeli · Kartepe1 restoranAntalya · Konyaaltı1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Pastırma Menü kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~530₺.
Türkiye'de en iyi Pastırma Menü nerede?+
Pastırma Menü fiyatları nereden geliyor?+