yebunu.com
ENYakınımda bul

Özden Özel Kumru (Double Kumru)

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Özden Özel Kumru (Double Kumru), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Özden Özel Kumru (Double Kumru) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Özden Kumrusiyavuspasa, İstanbul 3.9%41

En iyi Özden Özel Kumru (Double Kumru) nerede?

İlçendeki en iyi Özden Özel Kumru (Double Kumru) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Güngören1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Özden Özel Kumru (Double Kumru) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Özden Kumru (İstanbul) öne çıkıyor.

Özden Özel Kumru (Double Kumru) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler