Otlu Pişi
Şehrimde en iyisini bul →17 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 80₺
Özet
Otlu Pişi, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 17 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 80₺. En uygun şehir İzmir (~80₺), en pahalı İstanbul (~165₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 80₺.
Türkiye'de en beğenilen Otlu Pişi adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Pişi.comavisehir, İzmir★ 4.4%622Üniversite 2 Unlu Mamullerierzene 2 bolge, İzmir★ 4.4%883Salaşhanegazi mustafa kemal, İzmir★ 4.3%404Pişi Hanemerdivenkoy, İstanbul★ 4.2%465Üniversite 2 Unlu Mamulleri, Küçükparkkazimdirik, İzmir★ 3.9%576Üniversite 2 Unlu Mamulleri, Bornovakazimdirik, İzmir★ 3.7%507Üniversite 2 Unlu Mamullerierzene, İzmir★ 3.4%33
En iyi Otlu Pişi nerede?
İlçendeki en iyi Otlu Pişi adreslerini karşılaştır.
İzmir · Bornova4 restoranİstanbul · Kadıköy3 restoranİzmir · Karşıyaka2 restoranİzmir · Balçova2 restoranİzmir · Menemen1 restoranİzmir · Foça1 restoranBursa · Gemlik1 restoranManisa · Turgutlu1 restoranManisa · Yunusemre1 restoranBursa · Nilüfer1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Otlu Pişi kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~80₺. En uygun şehir İzmir (~80₺), en pahalı İstanbul (~165₺).
Türkiye'de en iyi Otlu Pişi nerede?+
Otlu Pişi fiyatları nereden geliyor?+