yebunu.com
ENYakınımda bul

Ortaya Karışık Pizza

Şehrimde en iyisini bul →
22 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 585₺
Özet
Ortaya Karışık Pizza, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 22 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 585₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Ortaya Karışık Pizza adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Pizza Primefeslegen, Denizli 4.1%92Mançiz Pizzasukrupasa, Edirne 4.0%213Pizza Mizza, Seyhan,cemalpasa, Adana 4.0%13

En iyi Ortaya Karışık Pizza nerede?

İlçendeki en iyi Ortaya Karışık Pizza adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Şişli3 restoranİzmir · Bornova2 restoranSamsun · İlkadım2 restoranEdirne · Merkez2 restoranİstanbul · Sarıyer1 restoranİstanbul · Beşiktaş1 restoranAnkara · Etimesgut1 restoranDenizli · Pamukkale1 restoranAntalya · Muratpaşa1 restoranİstanbul · Sultangazi1 restoranİstanbul · Beylikdüzü1 restoranİstanbul · Kağıthane1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Ortaya Karışık Pizza kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~585₺.

Türkiye'de en iyi Ortaya Karışık Pizza nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Pizza Prime (Denizli) öne çıkıyor.

Ortaya Karışık Pizza fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler