yebunu.com
ENYakınımda bul

Orta Boy Waffle

Şehrimde en iyisini bul →
17 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 450₺
Özet
Orta Boy Waffle, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 17 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 450₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Orta Boy Waffle adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Şi̇ptar Waffledumlupinar, Bursa 4.3%202Waffle Maffletopcu, Ankara 4.2%36

En iyi Orta Boy Waffle nerede?

İlçendeki en iyi Orta Boy Waffle adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy8 restoranAnkara · Sincan2 restoranBursa · Nilüfer2 restoranİstanbul · Üsküdar2 restoranİzmir · Karabağlar1 restoranİstanbul · Başakşehir1 restoranİstanbul · Avcılar1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Orta Boy Waffle kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~450₺.

Türkiye'de en iyi Orta Boy Waffle nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Şi̇ptar Waffle (Bursa) öne çıkıyor.

Orta Boy Waffle fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler