yebunu.com
ENYakınımda bul

Öküz Doyuran İzmir Sandviç

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 315₺
Özet
Öküz Doyuran İzmir Sandviç, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 315₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Öküz Doyuran İzmir Sandviç adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Umuttepe Tostçusukabaoglu, Kocaeli 3.5%40

En iyi Öküz Doyuran İzmir Sandviç nerede?

İlçendeki en iyi Öküz Doyuran İzmir Sandviç adreslerini karşılaştır.

Eskişehir · Tepebaşı1 restoranKocaeli · Derince1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Öküz Doyuran İzmir Sandviç kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~315₺.

Türkiye'de en iyi Öküz Doyuran İzmir Sandviç nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Umuttepe Tostçusu (Kocaeli) öne çıkıyor.

Öküz Doyuran İzmir Sandviç fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler